Стаття «Козацька Україна Єдина»
Щиро дякуємо захисникам і захисницям України за внутрішню силу, міць і невтомне бажання захищати нашу державу на всіх рівнях. Знаючи про сміливість ваших подвигів і рішень, ми почуваємося в безпеці та без зайвих страхів можемо виконувати свою роботу. Зі святом!
Щороку 29 серпня українці вшановують особливу дату — День пам’яті захисників України. За весь час війни тисячі хоробрих геройок та героїв нашої держави поклали свої життя за незалежність Батьківщини. Сьогодні ми з особливим болем і вдячністю згадуємо героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і мир в Україні. Вони були мужніми воїнами, чиї серця палали любов’ю до своєї Батьківщини. Їхній подвиг — це священна жертва, яка ніколи не буде забута.
Від щирого серця вітаємо всіх співвітчизників, з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Давайте ніколи не забувати, що українці – нація вільних , міцних, незалежних людей!
День вишиванки – це свято, яке щороку відзначається в Україні. Це свято символізує національну гордість і єднання українського народу. Українська вишиванка – не просто одяг, а національний символ, що передає історію, культуру та традиції України. Це одне з найкращих втілень національної самосвідомості та самовизначення народу, а також нагадування про велику красу та багатство української культури. Це свято відзначається не тільки в Україні, але й у всьому світі, де живуть українці та друзі України. День вишиванки 2024 року пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.
Читання віршів До міжнародного Дня рідної мови
Працівники нашого закладу освіти разом з дітьми долучилися до акції «Нашим захисникам», яка відбулася у три етапи. Перший етап: виготовлення окопних свічок для захисників і захисниць України. На власному прикладі педагоги показали значущість і необхідність справи, яку виконують. Було виготовлено 60 свічок та передано до Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради. Другий етап: «Збери посилку добра», «Посилки тепла». Третій етап: виготовлення оберегів.
Козацька педагогіка